Купи!

Sweat Shaper – маица за слабеење за мажи и жени

599.00ден

ЕКСТРА новитет во доменот на производи за слабеење. Број еден со најбрзи резултати досега на пазарот!

Sweat Shaper маицата за мажи и жени е изработенa од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Sweat Shaper, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 • Ги затега мускулите на градите, грбот, рамената и стомакот
 • Добивате поубав облик на телото
 • Помага при горење маснотии
 • Помога при губење килограми
 • Чувствувајте се посамоуверено
 • Максимално удобни
 • За секојдневно носење или за вежбање
 • Достапни големини:  Една стандардна големина која се приспособува на телото (максимално растеглива) од М до XXXL

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Hot Shapers машката маица за слабеење, Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
Погледнете и Hot Shapers женски производи: Hot Shapers појас, маичка, хеланки и специјалниот КОМБО комплет.
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).

Опис

ЕКСТРА новитет во доменот на производи за слабеење. Број еден со најбрзи резултати досега на пазарот!

Sweat Shaper маицата за мажи и жени е изработенa од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Sweat Shaper, ќе се потите и ќе слабеете 5-7 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 • Ги затега мускулите на градите, грбот, рамената и стомакот
 • Добивате поубав облик на телото
 • Помага при горење маснотии
 • Помога при губење килограми
 • Чувствувајте се посамоуверено
 • Максимално удобни
 • За секојдневно носење или за вежбање
 • Достапни големини:  Една стандардна големина која се приспособува на телото (максимално растеглива) од М до XXXL

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Hot Shapers машката маица за слабеење, Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
Погледнете и Hot Shapers женски производи: Hot Shapers појас, маичка, хеланки и специјалниот КОМБО комплет.
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).