Купи!

Ракавици за вежбање – DryFit

390.00ден

Спортски ракавици за фитнес и боди билдинг тренинзи, направени од специјален материјал кој не се умирисува и не ја иритира кожата.
Нема потреба повеќе да се чувствувате непријатно заради лошиот мирис на Вашите ракавици за вежбање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ракавици за вежбање – DryFit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *