Купи!

HUDA BEAUTY 3 во 1 маскара, туш и моливче за веѓи (водоотпорни)

399.00ден

HUDA BEAUTY водоотпорни маскара и туш и моливче за веѓи – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … “highlighter”, долготраен кармин, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, контур, четки за контур, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Опис

HUDA BEAUTY водоотпорни маскара и туш и моливче за веѓи – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … “highlighter”, долготраен кармин, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, контур, четки за контур, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY 3 во 1 маскара, туш и моливче за веѓи (водоотпорни)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *