Купи!

HUDA BEAUTY долготраен кармин

240.00ден

HUDA BEAUTY долготраен кармин – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … “highlighter”, маскара и туш, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, контур, четки за контур, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY долготраен кармин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *