Купи!

Hot Shapers – маица за слабеење и затегнување за мажи

599.00ден

Hot Shapers маицата за мажи е изработенa од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 • Ги затега мускулите на градите, грбот, рамената и стомакот
 • Добивате поубав облик на телото
 • Помага при горење маснотии
 • Помога при губење килограми
 • Чувствувајте се посамоуверено
 • Максимално удобни
 • За секојдневно носење или за вежбање
 • Достапни големини:  L, XL, XXL, 3XLНајголемиот број 3XL е за тежина до 115кг со висина над 185цм.

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
Погледнете и Hot Shapers женски производи: Hot Shapers појас, маичка, хеланки и специјалниот КОМБО комплет.
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).

Опис

Hot Shapers маицата за мажи е изработенa од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 • Ги затега мускулите на градите, грбот, рамената и стомакот
 • Добивате поубав облик на телото
 • Помага при горење маснотии
 • Помога при губење килограми
 • Чувствувајте се посамоуверено
 • Максимално удобни
 • За секојдневно носење или за вежбање
 • Достапни големини:  L, XL, XXL, 3XL

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
Погледнете и Hot Shapers женски производи: Hot Shapers појас, маичка, хеланки и специјалниот КОМБО комплет.
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).