Купи!

Hot Shapers – комплет (појас, маичка и хеланки за слабеење)

899.00ден

За нарачка веднаш добивате електро стимулатор за стомак НА ПОДАРОК!

Опис

Екстра жешка временски ограничена понуда … за само 899 ден. добивате комплет од појас, маичка и хеланки за слабеење.
ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВЕДНАШ, ДОБИВАТЕ И ГРАТИС ЕЛЕКТРО СТИМУЛАТОР ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ!

Изработени се од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

  • Ги затега мускулите на целото тело
  • Добивате поубав облик на телото
  • Помага при горење маснотии
  • Помога при губење килограми
  • Помага при губење на целулитот
  • Чувствувајте се посамоуверено
  • Максимално удобни
  • За секојдневно носење или за вежбање
  • Достапни големини: M, L, XL, XXL

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Hot Shapers – хеланки за слабеење, Hot Shapers – маичка за слабеење, Hot Shapers – појас за слабеење,
Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).