сецко

 • Sale!
  Припремете свежа овошна или зеленчукова салата за само една минута!Олеснете си ја кујнската работа, заборавете на мирисот на рацете или солзите од сецкање кромид. Сега супер сецко ќе ја заврши оваа работа за Вас за само неколку секунди. Од таму доаѓа и називот "1 second slicer".⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Секундарниот сецко има 11 различни ножиња за сецкање на храната. Можете да бирате по желба дали ке сецкате на коцки, кругчиња, резанки и др.КАРАКТЕРИСТИКИ: ✅ Сад за чување на храната (1500 мл) ✅ Лесен за чистење и расклопување ✅ 11 различни ножиња и форми ✅ Безбедно за деца ✅ Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата ✅ Почиста храна, помалку допири со раце
 • Sale!

  Екстра сецко за компири

  1,450.00 ден 799.00 ден
  Производот е направен од високо квалитетен 18/8 не'рѓосувачки челик. Сецкото дава одлични форми на чипс компир во две димензии и голеини. Истиот се расклопува многу лесно и е едноставен за чистење и може да се пере во машина за миење садови.КАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Изработено од 18/8 нерѓосувачки челик со цврсти пластични додатоци.
  • Само ставете го компирот и притиснете ја рачката
  • Заменливите калапи создаваат две различни големини на чипсови - 12 × 12mm или 9 × 9mm.
  • Гумените ногарки ја спречуваат машината да не се лизне.
  • Безбедно миење.
  СЕТОТ ВКЛУЧУВА:
  • Чипс Сечило за Компир
  • Решетка за сечење од 9 × 9мм.
  • Решетка за сечење од 12 12мм.
  • Димензии: 26 × 9,5 × 12,5 см
 • Sale!
  Припремете свежа овошна или зеленчукова салата за само една минута!Олеснете си ја кујнската работа, заборавете на мирисот на рацете или солзите од сецкање кромид. Сега супер сецко ќе ја заврши оваа работа за Вас за само неколку секунди.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Супер сецкото има 6 алатки за сецкање на храната. Можете да бирате по желба дали ке сецкате на коцки, кругчиња, резанки и др.КАРАКТЕРИСТИКИ: ✅ Сад за чување на храната (1500 мл) ✅ Лесен за чистење и расклопување ✅ 6 додатоци сместени во самиот сад ✅ Безбедно за деца ✅ Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата ✅ Почиста храна, помалку допири со раце 
Go to Top