Купи!

Вакум апарат против целулит

999.00ден

ЗАЛИХА: 3

Опис

Кажете му збогум на целулитот со оваа иновативна технологија, сега достапна и во Македонија и тоа не само во салоните за убавина туку директно во Вашиот дом.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Драстично ги намалува наталожените маснотии и целулит на задникот, стомакот, рацете, нозете
  • Најиновативен апарат за елиминирање на целулит со систем на вакуум
  • Сигурносен вентил и импулсен вакуум аспиратор за побрзи резултати
  • 3 функции: 1. Вакуум: за масажа и ослободување на масните клетки, 2. Масажни глави со променливи цилиндри: за губење на телесна тежина, 3. Светлина: за губење на масти и подмладување на кожата
  • Апаратот делува за намалување на најчестиот проблемот на жените т.н. „кожа како кора од портокал”, ја подобрува лимфната дренажа, го подобрува производството на колаген и еластин, ја подобрува текстурата на кожата, ги смирува болките во мускулите благодарение на терапевтската масажа, ја зголемува мускулната маса и го подобрува протокот на крв, го зајакнува телото како со физички вежби.


СПЕЦИФИКАЦИЈА:

  • Тежина: 960 g
  • Напојување: DC 220V
  • Добивате: 1 апарат Celluless MD, 1 ергономска глава со 2 ролери, 1 ергономски цилиндар-глава за чувствителни области

Погледнете и други слични проиводи, или производи кои би биле совршена комбинација со овој производ … како на пример: Сетот за слабеење со акселератор, комплет фитнес електро стимулатор за стомак, раце и нозекомбо комплетот Hot Shapers за топење масни наслаги на цело тело и др.