Купи!

Десктоп полнач за iPhone или Android со модел по избор

499.00ден

ОПИС

Карактеристики на производ

  • Модел. LB-01
  • Модерен дизајн
  • За полнење или синхронизација од вашиот Laptop или полнач

    * Доставата на овој производ е бесплатна, а наплатата се врши при достава на истиот (на врата).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Десктоп полнач за iPhone или Android со модел по избор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *