Купи!

FM MP3 модулатор за во автомобил без Bluetooth

499.00ден

Слушајте ги Вашите омилени песни во Вашиот автомобил. Со помош на ФМ модулаторот, на било која ФМ фрекфенција, уредот се врзува за Вашето радио и функционира како MP3 плеер.
Можете да се поврзете со Вашиот смарт фон, USB стик или SD card.

Некои модели имаат и Aux кабел. Овој уред е без Bluetooth можност за поврзување.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FM MP3 модулатор за во автомобил без Bluetooth”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *