Купи!

JBL преносен bluetooth звучник

899.00ден

JBL преносниот bluetooth звчник го имаме достапен во неколку бои, во коментар при нарачка напишете каква сакате, доколку истата ја нема, ќе Ве контактираме.

JBL Charge 2 Plus Bluetooth стерео
Преносен звучник
•Фрекфенција:75Hz–20kHz
•Ниво на бучава:80dB
•Батерија:Li-ion Polymer(3.7V, 6000mAh)
•Bluetooth технологија
•Built-in microphone
•Splashproof
•12h работа со едно полнење

Содржи:

– Звучник и USB кабелче за полнење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “JBL преносен bluetooth звучник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *