Купи!

Робот, саат и “Game” конзола – 3 во 1 – НОВО*

599.00ден

Опис

Одлична иновација во светот на играчките. Прекрасен производ кој се трансформира од робот во часовник или конзола за играње … и обратно, секако.

Дечињата можат да уживаат во било кој момент, имаат саатче за излегување, прошетки, маалски игри … или робот за друштвени домашни игри, или конзола за играње кога се сами.

Производот е достапен во 2 бои и тоа СИНА и РОЗЕВА.

Доколку Ви е битна бојата, напишете ја во полето за коментар.

 

ПОГЛЕДНЕТЕ комбинација за подарок со достапност во истите бои, ЗАМОК/ШАТОР ЗА ДЕЦА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Робот, саат и “Game” конзола – 3 во 1 – НОВО*”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *