Купи!

Замок/шатор за дечиња

1,399.00ден

Опис

Сигурно се сеќавате дека во одреден период од детството сте импровизирале шатори и замоци од ќебиња и покривки 🙂
Сега Вашите дечиња можат да имаат вистински замок и да уживаат играјќи со часови.
Лесен, практичен и компактен!

– Шаторот е незаменлив атрибут на слободното време во дворот или куќата за активна забава.

– Оваа тврдина ќе ја претстави совршената празнична атмосфера на пикник или викенд.

– Многу лесно и брзо се склопува и расклопува, а зазема многу малку простор при склопување.

Преубаво изненадување за Вашето детенце, или подарок за било кој детски повод.

ДОСТАПЕН ВО СИНА И РОЗЕВА БОЈА.
Доколку Ви е битна бојата, наведете ја во полето за коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Замок/шатор за дечиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *