Купи!

HUDA BEAUTY течна пудра

340.00ден

HUDA BEAUTY течна пудра – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур, четки за контур, “highlighter”, маскара и туш, трепки, водоотпорен лепак за трепки, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

SKU: 100000000047 Категории , , Ознаки: , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY течна пудра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *