Купи!

MORPHE 03 сенки – Megane (12 нијанси)

340.00ден

MORPHE 03 – вистинскиот избор на сенки за секоја дама. Изгледајте атрактивно, заводливо … префинето!
Модните стилисти и професионалните шминкери особено ја препорачуваат во есенскиот период. Најкористена е на балканот поточно во Хрватска.

* Црвста кутија
* 12 нијанси на сенки
* Четкичтка за нанесување
* Огледалце

Погледнете и други сенки со сличен квалитет и цена. Кликни тука за NAKED2, NAKED HEAT, KYLIE KYSHADOWHUDA BEAUTY Megane

Опис

MORPHE 03 – вистинскиот избор на сенки за секоја дама. Изгледајте атрактивно, заводливо … префинето!
Модните стилисти и професионалните шминкери особено ја препорачуваат во есенскиот период. Најкористена е на балканот поточно во Хрватска.

* Црвста кутија
* 12 нијанси на сенки
* Четкичтка за нанесување
* Огледалце

Погледнете и други сенки со сличен квалитет и цена. Кликни тука за NAKED2, NAKED HEAT, KYLIE KYSHADOWHUDA BEAUTY Megane

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MORPHE 03 сенки – Megane (12 нијанси)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *