Купи!

KYLIE KYSHADOW Megane сенки (12 нијанси)

399.00ден

KYLIE KYSHADOW Megane
Изгледајте атрактивно, заводливо … префинето! Зајакнете ја својата самодоверба и бидете неодолива за секој маж.
12 прекрасни нијанси од колекцијата на KYLIE KYSHADOW.

* 12 нијанси сенки
* Четкичтка за нанесување
* Огледалце

Погледнете и други сенки со сличен квалитет и цена. Кликни тука за NAKED2 сенките, HUDA BEAUTY Megane

Опис

KYLIE KYSHADOW Megane
Изгледајте атрактивно, заводливо … префинето! Зајакнете ја својата самодоверба и бидете неодолива за секој маж.
12 прекрасни нијанси од колекцијата на KYLIE KYSHADOW.

* 12 нијанси сенки
* Четкичтка за нанесување
* Огледалце

Погледнете и други сенки со сличен квалитет и цена. Кликни тука за NAKED2 сенките, HUDA BEAUTY Megane

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “KYLIE KYSHADOW Megane сенки (12 нијанси)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *