Купи!

NAKED HEAT сенки – *НОВО

499.00ден

NAKED HEAT – најновиот избор од колекцијата на NAKED.
Со внимателно одбраните 12 нијанси, добивате уникатен изглед и поглед на кој никој не би останал рамнодушен.
Оваа колекција стана посебно барана и атрактивна помеѓу светски познатите актерки.

* Црвста кутија
* 12 нијанси на сенки
* Четкичтка за нанесување
* Огледалце

Погледнете и други сенки со сличен квалитет и цена. Кликни тука за NAKED2, KYLIE KYSHADOWHUDA BEAUTY Megane

Опис

NAKED HEAT – најновиот избор од колекцијата на NAKED.
Со внимателно одбраните 12 нијанси, добивате уникатен изглед и поглед на кој никој не би останал рамнодушен.
Оваа колекција стана посебно барана и атрактивна помеѓу светски познатите актерки.

* Црвста кутија
* 12 нијанси на сенки
* Четкичтка за нанесување
* Огледалце

Погледнете и други сенки со сличен квалитет и цена. Кликни тука за NAKED2, KYLIE KYSHADOWHUDA BEAUTY Megane

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NAKED HEAT сенки – *НОВО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *