Hot Shapers – комплет (појас, маичка и хеланки за слабеење)

Hot Shapers – комплет (појас, маичка и хеланки за слабеење)

2,600.00 ден 799.00 ден

Екстра жешка временски ограничена понуда … за само 999 ден. добивате комплет од појас, маичка и хеланки за слабеење.
Изработени се од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 • Ги затега мускулите на целото тело
 • Добивате поубав облик на телото
 • Помага при горење маснотии
 • Помога при губење килограми
 • Помага при губење на целулитот
 • Чувствувајте се посамоуверено
 • Максимално удобни
 • За секојдневно носење или за вежбање
 • Достапни големини: M, L, XL, XXL
 • Новите модели на појасот се со универзална големина

Во овој комплет следува боди маичката која што ги покрива градите и горниот дел на грбот. Појасот го покрива стомакот веднаш под градите до делот каде што започнуваат хеланките, исто и долниот дел на грбот се до задникот.
Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.

Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Hot Shapers – хеланки за слабеење, Hot Shapers – маичка за слабеење, Hot Shapers – појас за слабеење,
Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).

Description

Екстра жешка временски ограничена понуда … за само 999 ден. добивате комплет од појас, маичка и хеланки за слабеење.
Изработени се од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 • Ги затега мускулите на целото тело
 • Добивате поубав облик на телото
 • Помага при горење маснотии
 • Помога при губење килограми
 • Помага при губење на целулитот
 • Чувствувајте се посамоуверено
 • Максимално удобни
 • За секојдневно носење или за вежбање
 • Достапни големини: M, L, XL, XXL

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Hot Shapers – хеланки за слабеење, Hot Shapers – маичка за слабеење, Hot Shapers – појас за слабеење,
Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб)
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).

Go to Top