Купи!

Паста за белеење заби за само 3 ДЕНА

499.00ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВЕДНАШ, ДОБИВАТЕ УШТЕ ЕДНО ПАКУВАЊЕ ГРАТИС!
Понудата важи уште 11 мин.

Опис

Новитет во стоматологијата! Исклучително еден од најдобрите препарати за орална хигиена создадении досега!
САМО ЗА 3 ДЕНА до стопостотно белеење на забите, на здрав и природен начин.

* СВЕЖ ЗДИВ од нане во текот на целиот ден! Направете ги вашите заби блескави бели, а исто така уживајте во свеж здив од нане кој ја подобрува вашата јавна доверба во текот на целиот ден.

* БЕЛЕЊЕ И ОТСТРАНУВАЧ НА ДАМКИ уживајте во блескавите бели заби со избелувач и отстранувач на дамки што ги полира забите, ја зајакнува глеѓта и го освежува здивот.

* Dental Expert пастата за белење на заби нема вештачки бои или хемикалии и е 100% безбедна за употреба од возрасни.
100% БЕЗБЕДНO И ПРИРОДНO за бели заби  подобрување на оралното здравје, користејќи јаглен од бамбус и други целосно природни состојки чија вредност и придобивки се признати со години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паста за белеење заби за само 3 ДЕНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *