Купи!

Караоке Bluetooth звучник со микрофон

799.00ден

Караоке Bluetooth звучник за одлична забава! Приредете незаборавно караоке шоу било каде во било кое време. Уред кој нуди повеќе можности за незаборавни моменти, погоден за сите генерации. Можност за слушање музика од смартфон преку Bluetooth, SD картица, УСБ, AUX и приклучок за микрофон и светлосни ефекти.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Мартијал: ABS plastic
 • Светлосни ефекти во различни бои
 • Јачина: 5W
 • ПМПО јачина: 20W
 • Импеданса: 2Ω
 • Големина: 16цм
 • Bluetooth V4.0
 • Фрекфенција: 100Hz – 18KHz
 • Дисторзија: ≤ 1%
 • Јачина на звук: 78dBA
 • USB / TF Картица
 • Батериски полнач: 1800mAh / 3.7V
 • Волтажа на полнење: DC 5V
 • Издржливост на батерија: 2 – 4ч. зависност од јачината, караоке влече повеќе сила
 • AUX порта: се приклучува 3.5mm кабел
 • Додатни приклучоци: 1 микрофон , кабел за полнење, 3.5mm кабел

Погледнете караоке микрофон со звучник и светлосни ефекти

Опис

Караоке Bluetooth звучник за одлична забава! Приредете незаборавно караоке шоу било каде во било кое време. Уред кој нуди повеќе можности за незаборавни моменти, погоден за сите генерации. Можност за слушање музика од смартфон преку Bluetooth, SD картица, УСБ, AUX и приклучок за микрофон и светлосни ефекти.

СПЕЦИФИКАЦИИ :

– Bluetooth верзија : V5.0
– Bluetooth домет : 10m
– Output Power : 5W
– Input voltage : DC5V 1000 mAh
– Користење на батерија : 3-4 часа
– Време на полнење : 2-3 часа
– Димензии : 150*93*225mm
– Support Bluetooth
– Support Micro SD
– Support Flashdisk
– Support AUX
– Support Mic
– Support LED
– Radio FM

• СЕТОТ СОДРЖИ:

1* Bluetooth звучник
1* Кабел Micro usb

Доколку сакате максимално професионално караоке шоу, нарачајте и бежичен микрофон, добијте попуст и имајте БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Погледнете караоке микрофон со звучник и светлосни ефекти

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Караоке Bluetooth звучник со микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *