Купи!

Караоке микрофон со Bluetooth

799.00ден

Караоке Микрофон со звучник и Bluetooth – електронски уред за забава за деца и возрасни. Самиот микрофон има звучник, а во зависност од моделот и светлосни ефекти. Има копчиња за подесување на звук, ехо/хал, ефекти и светлина и преку Bluetooth може да се врзе со било кој уред со истите можности (телефон, лаптоп, телевизор, таблет и др.)
Совршен уред за добра забава.

Овој производ е на временски лимитиран попуст кој можете да го видите на почетната страна во најдолниот дел.
Погледнете и Караоке Bluetooth звучник со микрофон

Опис

Караоке Микрофон – електронски уред за забава за деца и возрасни. Самиот микрофон има звучник и светлосни ефекти. Има копчиња за подесување на звук и светлина.
Совршен уред за добра забава.

Овој производ е на временски лимитиран попуст кој можете да го видите на почетната страна во најдолниот дел.
Погледнете и Караоке Bluetooth звучник со микрофон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Караоке микрофон со Bluetooth”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *