Купи!

NAKED сенки за крајно атрактивен изглед

290.00ден

Зголемете ја својата самодоверба и имајте крајно неодолив и заводлив изглед.
NAKED сенките се исклучително квалитетни и долготрајни.
Цената од 290 ден. е промотивна само оваа недела.
– Содржи 12 нијанси и четкичка за нанесување.

SKU: NAK001 Категории , , , Ознаки: , , ,

Опис

Изгледајте максимално атрактивно и бидете неодолива дама за секој маж.
NAKED сенките се исклучително квалитетни и долготрајни.
Оваа цена од 290 ден. е промотивна оваа недела.
– Содржи 12 нијанси и четкичка за нанесување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NAKED сенки за крајно атрактивен изглед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *