Купи!

HUDA BEAUTY highlighter

290.00ден

HUDA BEAUTY хајлајтер – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур, четки за контур, маскара и туш, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

SKU: 100000000046 Категории , , Ознаки: , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY highlighter”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *