Купи!

HUDA BEAUTY комплет четкички

590.00ден

HUDA BEAUTY комплет четкички – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур, “highlighter”, маскара и туш, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY комплет четкички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *