Купи!

HUDA BEAUTY трепки

340.00ден

HUDA BEAUTY трепки – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур и четки за контур, “highlighter”, маскара и туш, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

SKU: 100000000044 Категории , , Ознаки: , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY трепки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *