Купи!

HUDA BEAUTY пакет / колекција

1,290.00ден

HUDA BEAUTY ПАКЕТ
Производи: сенки, контур, хајлајтер, маскара и туш, долготраен кармин и четкици.
Овој пакет е на лимитирана временска промоција, а преостанатото време можете да го видите на почетната страна во најдолниот дел.

За овој пакет ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА низ цела Македонија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY пакет / колекција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *