Купи!

HUDA BEAUTY водоотпорен лепак за трепки

190.00ден

HUDA BEAUTY водоотпорен лепак за трепки – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур, четки за контур, “highlighter”, маскара и туш, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HUDA BEAUTY водоотпорен лепак за трепки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *