Купи!

Ретро нинтендо со 500 игри + пиштолче

999.00ден

Промо цената од 899 ден. трае само 24 часа

Опис

Ова е најновата верзија на класичната конзола Funstation 3 од старите времиња. Конзолата е направена во согласност со најновиот дизајн и функционалност.
Екстра производ за ТВ, кој заедно со вграден кертриџ има видео игри од групата:

  • логички
  • пазл (puzzle)
  • авантура
  • акција
  • спорт итн.

Совршен подарок за деца и возрасни. Конзолата е наменета и за оние кои сакаат конкуренција, па токму затоа во пакетот се вклучени две рачки/џоистици за две лица и пиштолче. Голема забава со пријателите и целото семејство… загарантирано.

Конзолата е спремна за играње, едноставно само приклучете ја во телевизор и нека почне забавата! 🙂
Погледнете го и ретро нинтендото со 620 игри или бежичното  HDMI стик нинтендо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ретро нинтендо со 500 игри + пиштолче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *