Купи!

Електричен елек со греење – НОВО

1,499.00ден

ДОСТАВАТА ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД Е БЕСПЛАТНА
Акцијата трае уште: 11 мин.

Опис

Уживајте во студените зимски денови, а чувствувајте се удобно и затоплено со AW технологијата која што е сега достапна и во Македонија.
Овој елек има вградено греачи кој ќе Ве затоплат за времето кое го поминувате на отворено. Топлината ја регулирате сами.
Максимално удобен, безбеден и комфорен.

  • Елек со вградени грејачи
  • За примена на работни позиции во надворешни услови или во слободно време
  • Исклучително отпорен на вода и ветер, пружа комфор и трајност во сурова средина
  • Топлина по потреба – вшиени грејни зони од карбонски влакна, кои ја пренесуваат топлината на клучните делови од телото (градниот кош и кичмата)
  • 3 нивоа на подесување на јачината на греење
  • Напојување: USB полнење (исто како смартфон)
  • Подобрен дизајн кој го спречува губењето на топлината
  • Максимална слобода на движење со оптимално прилагоден облик и отпорен материјал
  • Материјал: 100% полиестер, ацетатно влакно

За пократок престој доволно е да имате и послаб Powerbank од 2000mAh.

Доколку престојувате подолг временски период на ладно и отворено, најпрактично е да имате добар Powerbank кој ќе Ви овозможи повеќечасовно греење. Пример Powerbank od 10000mAh значи 8h греење. Доколку немате, можете да погледнете тука.

Достапни големини: S, M, L, XL, XXL, 3XL
(означете ја големината во полето за коментар)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен елек со греење – НОВО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *