Купи!

Дрон со HD камера – HIGH QUALITY

1,999.00ден

Промотивната цена од 1999 ден. трае уште 12 минути
ЗАЛИХА: 2

Опис

Најдобриот SHOOTING DRONE сега и во Македонија по УЛТРА промо цена!
Уживајте во панорамските видеа, забавувајте се и доловете преубави моменти, пејзажи, природни појави и др.
Дронот се управува преку далечински управувач, но, има и можност да се поврзе со смартфон и преку него да се управува, да се даваат секакви команди и да се гледа во живо пренос од камерата.
Има и можност за акробации со ротирање околу својата оска.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • WiFi за поврзување со смартфон
 • Команди преку далечинско или апликација
 • 360 степени спортско ротирање
 • Копче за враќање
 • Снимање и сликање преку апликација
 • Литиумска 1000mAh батерија
 • Време на полнење: 90 мин.
 • Време на летање: 30 мин.

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:

 • Еден дрон
 • Далечинско
 • Заштитни држачи за перките
 • 4 резервни перки
 • Торбичка
 • Упатство

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрон со HD камера – HIGH QUALITY”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *