Купи!

Фен/четка за коса

699.00ден

Иновација во дијапазонот на нега и хигиена на коса, особено за понежниот пол. Го поедноставува сушењето и фенирањето, а во исто време ја расчешлува косата. Наместо фенот во едната рака, а четката во другата … сега многу поедноставно и попрактично со само една рака чешлате и сушите.

Материјал за обложување: керамика
Должина на кабелот за напојување: 2m, ротација на 360 степени
Нето тежина: 500 грама
Јачина: 1200W

Три степени за подесување на температурата: ниско, средно и високо (исклучено).
Температура до: 120 степени.

СЕТОТ СОДРЖИ:
1 фен за коса
1 х прирачник.