Купи!

Средство за хигиена на Вашиот автомобил

250.00ден

Cockpit – средство за хигиена на Вашиот автобомил. Имајте секогаш одржан, примерен и чист автомобил.

Содржи:
– Течност / спреј
– Сунѓерче

Дејство: 
Ја освежува и одржува кожата во автомобилот чиста и сјајна, може да се аплицира на винил, пластика, кожа и каучук враќајќи им ја бојата и свежината. Штити ос штетните УВ зраци и со специјалната формула збогатена со силикон го спречува стареењето и пукањето на елементите во Вашиот автомобил. Не остава масни наслаги и после нанесувањето долго останува активен и делува.

Упатство за употреба:
1. Пред употреба добро протресете го шишенцето
2. Нанесете директно на површината и пребришете со сунѓерчето
3. Почекајте добро да се впие
4. Избегнувајте прекумерно нанесување од течноста

ВНИМАНИЕ: Не ја користете течноста за чистење стакло, подови и платнени површини. Не нанесувајте на волан ниту на папучите за управување на возилото и бравите. Држете го подалеку од очи, деца и храна.

Опис

Cockpit – средство за хигиена на Вашиот автобомил. Имајте секогаш одржан, примерен и чист автомобил.

Содржи:
– Течност / спреј
– Сунѓерче

Дејство: 
Ја освежува и одржува кожата во автомобилот чиста и сјајна, може да се аплицира на винил, пластика, кожа и каучук враќајќи им ја бојата и свежината. Штити ос штетните УВ зраци и со специјалната формула збогатена со силикон го спречува стареењето и пукањето на елементите во Вашиот автомобил. Не остава масни наслаги и после нанесувањето долго останува активен и делува.

Упатство за употреба:
1. Пред употреба добро протресете го шишенцето
2. Нанесете директно на површината и пребришете со сунѓерчето
3. Почекајте добро да се впие
4. Избегнувајте прекумерно нанесување од течноста

ВНИМАНИЕ: Не ја користете течноста за чистење стакло, подови и платнени површини. Не нанесувајте на волан ниту на папучите за управување на возилото и бравите. Држете го подалеку од очи, деца и храна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Средство за хигиена на Вашиот автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *