Купи!

Паричник на познат производител

499.00ден

Акциската цена важи уште: 17 минути

Опис

Преубав кожен паричник од неколку светски познати брендови.
HUGO BOSS, GUCCI, LOUIS VUITTON, ARMANI паричници. Елегантен и најпродаван модел на овие брендови. Секој што го купил или го добил на подарок, забележал успех во бизнисот, работното место и игрите на среќа.
Еден од повеќето случаеви од големите имиња е бизнисменот Ричард Ноер кој набрзо по подарокот на ваков модел на паричник од неговата сопруга, го склучил животниот договор со една германска компанија која му донела милиони во само неколку недели.
Интересно… 🙂
При нарачка во коментар напишете кој бренд го сакате од горенаведените

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паричник на познат производител”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *