Купи!

Модерна војничка јакна без ракави

999.00ден

Преубава модерна јакна без ракави (елек) со војнички дезен. Погодна е за есен, зима и пролет и може да се комбинира со различни „парчиња“ облека. Бои кои никогаш не излегуваат од мода, убедливо најкупувана во последниве две години низ целиот свет.
Има два модела, шушкавец (потенок материјал) со големини од М до XL и платнено елече со дебела постава со големини од М до 5XL.
При нарачка во следниот чекор во полето за коментар напишете го саканиот број и евентуално модел.

Производот е на временски ограничена промоција по оваа цена, а истата можете да видите до кога трае … на првата страна во најдолниот дел.

Опис

Преубава модерна јакна без ракави (елек) со војнички дезен. Погодна е за есен, зима и пролет и може да се комбинира со различни „парчиња“ облека. Бои кои никогаш не излегуваат од мода, убедливо најкупувана во последниве две години низ целиот свет.
Големини од М до ХХL.
При нарачка во следниот чекор во полето за коментар напишете го саканиот број.

Производот е на временски ограничена промоција по оваа цена, а истата можете да видите до кога трае … на првата страна во најдолниот дел.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерна војничка јакна без ракави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *