Купи!

Talking Tom – играчка

599.00ден

Новиот модел 2022 од забавниот мачот „Talking Tom“ сега и кај нас.
Едноставно совршен за Вашите најмили.

КАРАКТЕРИСТИКИ И ФУНКЦИИ:

  • Слушање гласови, повторвуање гласови, снимање, реакција на допир
  • Работи на батерии
  • Материјал: високо квалитетна пластика
  • Години: над 3 години
  • Тип на батерии: 3×1.5v AA

* Производот е тестиран и одобрен од меѓународни стандарди за безбедност на играчки

ОПИС

Возбудлив и секогаш интерактивен, мачорот Talking Tom!

Tom ги повторува работите што ги слуша, светкајки со ушите. Talking Tom прави звуци кога ќе ја допрете неговата рака, нога, грб или глава. Дозволете Talking Тоm да се спријатели со Вашето дете.

Уживајте во насмевките кои Talking Tom ќе ги предизвика кај Вашите најсакани.