Купи!

PRODA – Power bank 5000mAh

599.00ден

Proda – Power Bank 5000mAh
Екстерна батерија за Вашиот смартфон. Квалитетна, издржлива, безбедна и снажна.
Ги полни сите уреди кои имаат USB кабел (таблети, смартфони, bluetooth звучници и др. електронски уреди)
Proda е една од најбараните Powerbank уреди.
Капацитет: 5000 mAh

 • Инпут: 5V/1A
 • Аутпут: 5V/1A
 • Време на полнење: 4 часа
 • Компактибилност: iPod, iPad, iPhone, таблет и смартфони
 • 100% автентичен производ од REMAX
 • Лесно се чува во џеб или чанта

Погледнете и други послаби, појаки, поквалитетни и помалку квалитетни но поевтини Power bank уреди.
Кликни тука за Konfulon 5200mAh powerbankSamsung 2600mAh powerbank, Дигитален 16800mAh power bank со 3 USB 

Опис

Proda – Power Bank 5000mAh
Екстерна батерија за Вашиот смартфон. Квалитетна, издржлива, безбедна и снажна.
Ги полни сите уреди кои имаат USB кабел (таблети, смартфони, bluetooth звучници и др. електронски уреди)
Proda е една од најбараните Powerbank уреди.
Капацитет: 5000 mAh

 • Инпут: 5V/1A
 • Аутпут: 5V/1A
 • Време на полнење: 4 часа
 • Компактибилност: iPod, iPad, iPhone, таблет и смартфони
 • 100% автентичен производ од REMAX
 • Лесно се чува во џеб или чанта

Погледнете и други послаби, појаки, поквалитетни и помалку квалитетни но поевтини Power bank уреди.
Кликни тука за Konfulon 5200mAh powerbankSamsung 2600mAh powerbank, Дигитален power bank со три USN излеза

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRODA – Power bank 5000mAh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *