Купи!

Power Bank со капацитет 3000 mAh + кабел за полнење

390.00ден

Карактеристики на производот:

Power Bank 3000 Universal:

  • Безбеден дизајн
  • Висока конверзиона ефикасност
  • Капацитет: 3000 Mah.
  • Вклучен кабел за полнење 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Power Bank со капацитет 3000 mAh + кабел за полнење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *