Купи!

Магичен едукативен таблет за деца * 1+1 ГРАТИС

599.00ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВО НАРЕДНИТЕ 3 МИНУТИ, ДОБИВАТЕ УШТЕ ЕДЕН ТАБЛЕТ НА ПОДАРОК!!!
ЗАЛИХА: 4

Опис

Магичниот таблет е едукативно забавен уред со кој Вашето дете ќе ужива во цртање и пишување букви, за повозрасните деца решавање задачи на забавен начин и бришење само со еден клик.
LCD индуктивната површина за пишување го прави Вашето пишување или цртање уникатно без никакво одложување при користењето на пенкалото.

  • Лесен и преносен. совршен е за на училиште, канцеларија како и домашна употреба .
  • Совршен е за деловни луѓе, дизајнери, инженери, наставници, студенти, доктори, итн

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

Енергија: 1 * 120mAh копче за копче (Вградено)

Големина на екранот: 8,5 инчи

Големина: од 223 * 146 * 5мм

Пакетот вклучува:

1 x таблет за пишување

1 x стилизирано пенкало

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магичен едукативен таблет за деца * 1+1 ГРАТИС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *