Liqua – течност за електронска цигара

150.00ден

Liqua – е течен тутун, односно течност за дополнување на електронската цигара EVOD и други брендови. Има класична tobacco течност и различни други видови со арома.
При нарачка наведете ја саканата арома, меѓутоа имајте предвид дека доколку ја нема моментално истата, ќе Ви биде доставена некоја слична на пример доколку е цитрус, лимон и нема … ќе биде портокал.
Содржи:

Концентрат: 10-12mg
Овошен концентрат: 30mg

Течност: 10ml

Тутун: Тобако
Се користи за: Електронски цигари

Нарачај ја и електронската цигара и добиј на поклон уште едно шишенце течност за дополнување.

Опис

Liqua – е течен тутун, односно течност за дополнување на електронската цигара EVOD и други брендови. Има класична tobacco течност и различни други видови со арома.
При нарачка наведете ја саканата арома, меѓутоа имајте предвид дека доколку ја нема моментално истата, ќе Ви биде доставена некоја слична на пример доколку е цитрус, лимон и нема … ќе биде портокал.
Содржи:

Течност: 10ml
Концентрат: 12mg
Овошен концентрат: 30mg

Тутун: Тобако
Се користи за: Електронски цигари

Нарачај ја и електронската цигара и добиј на поклон уште едно шишенце течност за дополнување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Liqua – течност за електронска цигара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *