Купи!

Флипери со 2500+ ретро игри

29,999.00ден

Опис

Флиперите се комплетно нови, некористени!
Ги содржат најпознатите ретро игри од „флиперските времиња“.
Cadillacs and Dinosaurs, Mortal Kombat, The Punisher, Final Fight, Warriors of Fate, Metal Slug 1-6, Sunset Riders, Super Mario, Sonic the Hedgehog, Snow Bros, Bubble Bobble, Street Fighter, Marvel VS Capcom, TMNT, The Simsons, Street Hoop, Windjammers, Spin Master, 1942… и уште многу други!
Има вкупно над 2000 игри.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Приближни димензии: ширина 50см, длабочина 45см, висина 60см
  • Тежина (приближно) 20 кг
  • Дисплеј 19” 5:4
  • Сјајно ламинирана графика
  • LED Marquee
  • Можност за пауза во игра
  • Можност за омилени игри

Ова е малку поскапо задоволсто, но вреди за секоја пара, максимално е оргинален и овозможува вистинско чувство „на флипери“ од времето.
MAKSHOP има и големи флипери со значително поголеми димензии исти или приближни на оние од флиперниците. Погодни се за во флиперници, играчници, игротеки, пицерии, кафулиња, компании со забавно катче и др.
Погледнете ги и големите флипери за локали, игротеки, играчници, фирми, ресторани, кафулиња … па и за домашна употреба, викендици и сл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Флипери со 2500+ ретро игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *