Купи!

Пиштол за правење меурчиња – Bubble Gun

399.00ден

Акцијата од -50% завршува за 7 минути. ПОБРЗАЈТЕ!

Опис

Забава за сите генерации!!! Уживајте во уникатна забава со Вашите најмили, во двор, игротека, пред зграда, на плажа …

  • Пиштол за правење меурчиња од сапуница со 32 дупки
  • Ви овозможува да создадете голем број меурчиња наеднаш
  • Претставува магично визуелно искуство за сите возрасти
  • Потполно безбеден за употреба
  • Ги поттикнува децата да поминуваат повеќе време надвор
  • Идеален за летни забави, родендени, излети, базени, плажи, свадби итн.
  • Материјал: висококвалитетна пластика, нетоксична
  • Димензии: 15,5 x 15,5 cm
  • Работи на батерии 3 x 1.5V AA (не се вклучени)

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пиштол за правење меурчиња – Bubble Gun”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *