Купи!

Апарат за памук (шеќерна волна)

1,499.00ден

Изненадете ги Вашите најмили со прекрасен и несекојдневен подарок.
✅Апаратот е во согласност со сите стандарди за безбедност и квалитет.✅

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– Можност да изработите несекојдневна торта или колачи декорирани со шеќерна волна.
– Трансформација на тврдите бомбони во мека шеќерна волна
– Може да се користистат бонбони или гранулиран шеќер
– Лесен и едноставен за користење
– Едноставен за чистење
– Доаѓа со една лажичка.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

– Напон: 220-240V, 50 / 60Hz
– Моќност: 500W
– Големина: 287 * 287 * 284mm
– Тежина: 1.43кг