Купи!

Ќерамичка пегла за коса

399.00ден

Ќерамичка пегла за коса

Изгледајте префинето и експериментирајте со Вашата коса. Направете вризури за кои отсекогаш сте сонувале, за само неколку минути. Може да се користи на секаков вид влакно. Воопшто не се лепи и не ја оштетува косата.

Карактеристики:

✔ Подесување на температура (120-200°C)
✔ Јачина 20w
✔ Нано керамичка облога
✔ Експресно загревање за неколку секунди (РТС греач)
✔ За сите типови на коса
✔ Не се лепи за косата

Опис

Ќерамичка пегла за коса

Изгледајте префинето и експериментирајте со Вашата коса. Направете вризури за кои отсекогаш сте сонувале, за само неколку минути. Може да се користи на секаков вид влакно. Воопшто не се лепи и не ја оштетува косата.

Карактеристики:

✔ Подесување на температура (120-200°C)
✔ Јачина 20w
✔ Нано керамичка облога
✔ Експресно загревање за неколку секунди (РТС греач)
✔ За сите типови на коса
✔ Не се лепи за косата

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ќерамичка пегла за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *