Купи!

Стерео слушалки со микрофон

499.00ден

Mosidun стерео сушалки со микрофон, погодни за сите видови на смартфон. Се карактеризираат со одличен чист звук и бас.
Користете ги додека спортувате … трчање, фитнес, пешачење, во Вашето возило или било која друга пригода.

Погледнете ги новите Bluetooth слушалки на промотивна цена

 

Опис

Mosidun стерео сушалки со микрофон, погодни за сите видови на смартфон. Се карактеризираат со одличен чист звук и бас.
Користете ги додека спортувате … трчање, фитнес, пешачење, во Вашето возило или било која друга пригода.

Погледнете ги новите Bluetooth слушалки на промотивна цена

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стерео слушалки со микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *