Купи!

Релакс масажер 5 во 1

699.00ден

Релакс масажер 5 во 1

-Масажерот кој ке ви пружи антицелулитна масажа, педикир и релаксирачка масажа!
-Одличен е за тонирање, релаксација и острануванје на целулит.
-Значително помага во намалување на телесната тежина,
-Го намалува целулитот и го подобрува изгледот на кожата.
-Помага длабочината на пенетрацијата на активната козметика да ја отстрани тензијата од вашето тело
-Ја подобрува циркулацијата на крвта, истегнувањето ја подобрува болката во мускулите и зглобовите, Отстранува мртва кожа.

Карактеристики:

-Значително помага во намалување на телесната тежина.
-Го намалува целулитот и го подобрува изгледот на кожата.
-Помага длабочината на пенетрацијата на активната козметика да ја отстрани тензијата од вашето тело.
-Ја подобрува циркулацијата на крвта, истегнувањето ја подобрува болката во мускулите и зглобовите.
-Отстранува мртва кожа.

Продуктот содржи:

-Масажер
-5 Глави за различна употреба

Опис

Релакс масажер 5 во 1

-Масажерот кој ке ви пружи антицелулитна масажа, педикир и релаксирачка масажа!

-Одличен е за тонирање, релаксација и острануванје на целулит.

-Значително помага во намалување на телесната тежина,

-Го намалува целулитот и го подобрува изгледот на кожата.

-Помага длабочината на пенетрацијата на активната козметика да ја отстрани тензијата од вашето тело

-Ја подобрува циркулацијата на крвта, истегнувањето ја подобрува болката во мускулите и зглобовите, Отстранува мртва кожа.

Карактеристики:

-Значително помага во намалување на телесната тежина.

-Го намалува целулитот и го подобрува изгледот на кожата.

-Помага длабочината на пенетрацијата на активната козметика да ја отстрани тензијата од вашето тело.

-Ја подобрува циркулацијата на крвта, истегнувањето ја подобрува болката во мускулите и зглобовите.

-Отстранува мртва кожа.

Продуктот содржи:

-Масажер

-5 Глави за различна употреба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Релакс масажер 5 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *