Купи!

Пренослив мини блендер со USB полнење

499.00ден

Пренослив мини Блендер со USB полнење
За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација.
Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди.

Опис

Пренослив мини Блендер со USB полнење
За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација.
Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди. Сечилата се изработени од не’рѓосувачки челик.
Преносливиот блендер е идеален блендирање на повеќе видови состојки, заштедува време и енергија, едноставен за користење и лесен за чистење.

Спецификации на производот:

– волумен: 380 мл.
– модел на мотор: DC 3.6V
– може да работи на: 10-12V
– вртежи на моторот: no load<22000rpm. load<15000
– капацитет на батерија: 2000mah