Купи!

Пегла, преса и фигаро – 3 во 1

599.00ден

Најпрактичен и исклучително крвалитетен производ од NOVA. Комбинирајте го својот изглед, направете најразлични фризури со уредот 3 во 1. Само со едно копче ја добивате саканата позиција на уредот и можете да ја користите како пегла за коса, фигаро за навиткување или преса. Уредот има РТС грејач за инстант загревање.

✔ Јачина 20w
✔ Експресно загревање за неколку секунди (РТС греач)
✔ За сите типови на коса
✔ Не се лепи за косата
✔ Три можности (фигаро, пегла и преса)

Опис

Најпрактичен и исклучително крвалитетен производ од NOVA. Комбинирајте го својот изглед, направете најразлични фризури со уредот 3 во 1. Само со едно копче ја добивате саканата позиција на уредот и можете да ја користите како пегла за коса, фигаро за навиткување или преса. Уредот има РТС грејач за инстант загревање.

✔ Јачина 20w
✔ Експресно загревање за неколку секунди (РТС греач)
✔ За сите типови на коса
✔ Не се лепи за косата
✔ Три можности (фигаро, пегла и преса)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пегла, преса и фигаро – 3 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *