Купи!

Електричен депилатор за жени

999.00ден

Електричен уред за депилација. Темелно ги отстранува влакната од Вашето тело и овозможува мазна површина која може да се задржи и до 6 недели. Со големата и снажна брзина на вртежи не ги кине и не ги сече влакната туку темелно ги отстранува од корен.
Не предизвикува никаква болка и се користи на сува кожа.
Може да се користи со кабел на струја и на батерија.

Опис

Електричен уред за депилација. Темелно ги отстранува влакната од Вашето тело и овозможува мазна површина која може да се задржи и до 6 недели. Со големата и снажна брзина на вртежи не ги кине и не ги сече влакната туку темелно ги отстранува од корен.
Не предизвикува никаква болка и се користи на сува кожа.
Може да се користи со кабел на струја и на батерија.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен депилатор за жени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *