Купи!

Апаратче за правење сармички во неколку секунди

299.00ден

Направете вкусни сармички за само неколку секунди. Целиот процес е толку едноставен и безбеден што и Вашите најмали и надраги можат да помогнат и да уживаат во правењето совршени сармички од лозов лист, зелка, штавељ и др.
Уживајте во оброкот!

Опис

Направете вкусни сармички за само неколку секунди. Целиот процес е толку едноставен и безбеден што и Вашите најмали и надраги можат да помогнат и да уживаат во правењето совршени сармички од лозов лист, зелка, штавељ и др.
Уживајте во оброкот!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апаратче за правење сармички во неколку секунди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *