JBL преносниот bluetooth звчник го имаме достапен во неколку бои, во коментар при нарачка напишете каква сакате, доколку истата ја нема, ќе Ве контактираме.

JBL Charge 2+ Plus Bluetooth стерео
Преносен звучник
•Фрекфенција:75Hz–20kHz
•Ниво на бучава:80dB
•Батерија:Li-ion Polymer(3.7V, 6000mAh)
•Bluetooth технологија
•Built-in microphone
•Splashproof
•12h работа со едно полнење

Содржи:

– Звучник и USB кабелче за полнење